Dolu | Zpět


KRMENÍ A OBLÍBENÉ PAMLSKY NAŠEHO ALFÍKA

Pokud vás zajímá, co náš Alfík baští a jaké má oblíbené pochoutky, tak jste na správném místě. A zrovna tak, jako jinde, po kliknutí na obrázek se vám ukáže ve větší velikosti a u mnohých najdete i adresu internetového obchodu, kde se dá ta která pochoutka i objednat. Těch obchodů může být samozřejmě víc, ale jeden pro inspiraci stačí, jde především o to, že po kliknutí na odkaz si můžete o výrobku přečíst ještě doplňující informace.

PURINA PRO PLAN Puppy

Purina ve štěněčí verzi, na které náš Alfík vyrostl. Purinu jsme mu začali kupovat hned, jak jsme si ho přinesli domů, protože od chovatele dostal krmivo K9, které se nám kvalitou ani trochu nezamlouvalo.
www.hafani.cz

PURINA PRO PLAN Adult Small Breed

Purinu Alfík baštil docela s chutí Purina se prodává i pro malá plemena, takže granulky mají malý tvar. Je to kvalitní, superprémiové krmivo. Můžu vřele doporučit.
www.hugo-obchod.cz

ROYAL CANIN Yorkshirre terrier

Na toto krmivo jsme přešli z Puriny Pro Plan, protože už ho nejedl s takovou chutí a tohle krmení se nám zdá pro jorka ideální, dá se říct to nejlepší, co mu můžeme poskytnout. Jeho složení je dělané na míru pro jorky s ohledem na jejich srst, klouby a zuby. Na obrázku jsou dvě balení, každé má trochu jiný obal, pravděpodobně podle výrobce.
www.royal-canin.cz

VETERINARY ROYAL CANIN pro jorky

Občas se nám povede koupit u veterináře tuto verzi krmiva, které má obdobné složení, jako to komerční, které koupíte normálně v obchodě, ale toto je trochu vylepšené a lépe voní. Koupí se ale pouze u veterináře.
www.royal-canin.cz

new

ANF

Protože je Alfík nežravec granulí, zkusili jsme na radu Ivči od silek objednat krmení ANF. Takto vypadá balení 1,5kg - příchuť jehněčí s rýží, vhodné mimo jiné i pro pejsky s citlivým zažíváním. Objednáváme ho buď emailem nebo telefonicky podle údajů uvedených na stránkách ANFu. Přijde do dvou dnů, platba je podle instrukcí prodávajího, paní je velice ochotná, milá a posílá i vzorečky. K prvnímu balení jsme dostali i praktickou sponu na uzavření sáčku. Více o krmení se dozvíte:
www.anf.cz

new

VZORKY krmiva ANF

Pokud se rozhodujete, zda toto krmivo vyzkoušet, máte tu na ukázku foto, v jaké formě je vzorek posílán a zároveň i porovnání velikosti. My se rozhodovali mezi složením s jehněčím a nebo krůtím masem... Nezapomeňte si kliknout na obrázek pro zvětšení!!!

new

Vzorky krmiva ANF

A vzorky ještě jednou, detailnější porovnání velikosti... Opět nutno kliknout pro zvětšení na obrázek!

new

ANF HOLISTIC

V současné době jsme přešli z krmení ANF jehněčí na ANF Holistic, protože nadšení z jehněčích granulek opět zesláblo a po té, co Alfík ochutnal vzorek krmení Holistic, které baštil se stejným nadšením jako psí bonbonky, jsme se rozhodli pro změnu. Toto krmení obsahuje zřejmě velice příjemné složky pro pejsky, protože i naprostý nežravec Fifík (viz. kamarádi) toto krmivo baští jako jediné. Tak doufáme, že i my u něj zakotvíme. Veškeré informace o tomto krmivu na stránkách ANFu.
www.anf.cz

new

Trojice vzorků krmiva ANF

Zde jsme vám připravili porovnání všech tří vzorků, které jsme my vyzkoušeli pro srovnání jejich velikosti a vzhledu. Kdo má zkušenost s krmivem RC pro jorky, tak krůtí ANF je o trochu menší granulka.

new

Vzorek ANF Holistic ryba

S objednávkou krmení Holistic jsme dostali i vzorek novinky - Holistic s rybou. Velikost je stejná jako klasický Holistic, rozdíl je pouze v chuti. Náš Alfík ale zatím zůstane u klasického Holisticu, protože jsme objednali rovnou pytel o 3 kg a to mu vydrží na dlouho. Možná ale oba druhy občas prostřídáme pro zpestření.

new

Vzorek ANF krůtí s ječmenem

A zde je ještě vzorek s krůtím masem...

new

Vzorek ANF krůtí s ječmenem včetně složení

A ještě pro zajímavost si můžete přečíst, jaké má toto krmení složení (balení vzorku z druhé strany. Pro možnost přečtení si obrázek zvětšete kliknutím na něj.

DIGESTIVE LOW FAT Royal Canin

Tuhle konzervu jsme dostali poprvé u veterináře jako následné krmivo po tom, co Alfík hodně zvracel. Nejprve hladovka a po té po troškách podávat tuto konzervu. Nikdy jsme neviděli Alfíka tak s chutí baštit! Konzerva je cítit po rybím mase a to Alfík miluje. Tuto konzervu máme stále doma v zásobě, když přijdou nějaké zažívací obtíže. Taktéž je možné jí koupit jen u veterináře.
www.royal-canin.cz

SHINY DOG

Tak tyhle konzervičky jsou naprosto skvělé a zatím jsme nenarazili na jiné, které by našemu miláčkovi víc chutnali. Tuňák s kuřetem nemá chybu, najdete tam opravdu skutečné masíčko. Prodávají se ještě: tuňák s hovězím, kuře a kuře s hovězím. Opravdu vřele doporučujeme!
www.allpet.cz

VOM FEINSTEN CLASSIC

Tyhle psí konzervičky jsou také moc dobré a kvalitní, když má Alfík nežravé období, tak mu je vmícháváme do granulí.
www.spokojenypes.cz

TWINKY DOG DUO BONES

Tyhle psí bonbonky Alfíkovi moc chutnají, nejsou vůbec tvrdé, naopak, měkké, jakoby mechové. Krásně voní a Alfík je opravdu miluje.
shop.mazlicci.cz

TRIXIE BONIES

Obdoba předchozích bonbonků a platí pro ně to samé. Alfíkovi moc chutnají.
www.happyanimals.cz

PRO PLAN BISCUITS Salmon & Rice

Tyhle psí sušenky jsou moc dobré, prodávají se i v jiných příchutích a značka je zárukou kvality.
www.spokojenypes.cz

PURINA CHEWIES

Tohle je žvýkací pochoutka pečující o zuby a dásně.
www.spokojenypes.cz

PURINA PICNIC

5 masitých, lehce stravitelných tyčinek, dají se koupit ve 3 chuťových variantách - kuřecí / jehněčí / hovězí.
www.spokojenypes.cz

PURINA ALLSORTS

Masové kousky s nízkým obsahem tuku, krásně voňavé, oblíbená mňamka.
www.spokojenypes.cz

SUŠENÁ STŘÍVKA

Co se týká sušených vnitřností, tohle je zatím jediná varianta, kterou jsme si troufli koupit, protože vzhledově nevypadá nijak zvlášť odpudivě. Úděsně to smrdí, ale asi o to víc pejskům chutná.
www.hafani.cz

CANDIE'S

Kandisky se hodí při oslavě, kdy máte na stole brambůrky, které pro pejska nejsou vůbec vhodné. Kandisku můžete pejskovi s klidným svědomím dát a dokonce je můžete baštit i vy, pokud vám budou chutnat.
www.allpet.cz
www.candy.cz

PURINA Funtastix a Beggini strips

Další skvělé mňamky od Puriny, tyhle pochoutky náš Alfík opravdu miluje. Jsou měkké a má je v sobě ve vteřině.
www.spokojenypes.cz
www.happyanimals.cz

FIT 12 od GIMBORN

Doplňkové krmivo pro psy. Obsahují 12 nejdůležitějších vitamínů, pro zdraví a kondici Vašeho psa. Tyhle vitamínky občas Alfík dostane, když si na ně vzpomenu, ale popravdě, moc mu nejedou...
www.astin.cz

TYČINKY Z BUVOLÍ KŮŽE

Tyčinky z buvolí kůže Alfík dostával od mala a velice často, díky nim neměl velkou potřebu jako štěně doma nic ohryzávat, takže můžeme hrdě prohlásit, že náš Alfík doma vůbec nic nerozkousal a tím pádem ani nezničil.
www.hafani.cz

BOTIČKA Z BUVOLÍ kŮŽE

Pro botičku platí to samé, jako pro tyčinky z buvolí kůže, je to skvělá věc a pejska zabaví na dlouho. Jen u malých pejsků je třeba dát pozor na tkaničku, která je v botičce, aby jim nezaskočila do krku. Raději jí vyndejte, nebo dávejte pesjkovi botičku, když jste s ním.
www.spokojenypes.cz

KOST Z BUVOLÍ KŮŽE

Také velice oblíbená, vydrží déle, než tenké kostičky.
www.spokojenypes.cz

ŽVÝKACÍ POCHOUTKY

Tohle je ukázka dalších žvýkacích pochoutek, které Alfíkovi běžně kupujeme ve zverimexu. Uzel je s přídavkem kalcia a v podstatě všechny mají plnit i účel čištění psích zoubků.

DENTAL FRESH

Žvýkací pochoutka pro zdravé zuby a dásně. Na zoubky mi Alfíkovi koupíme kde co, ale bohužel ne všechno mu chutná. Tohle je příklad pochoutky, která mu zrovna dvakrát nejede...
www.akarazoo.cz

PEDIGREE SCHMACKOS kuřecí

Měkké plátky s kuřecí příchutí, i tyhle mňamky občas Alfíkovi koupíme.
www.hafani.cz

PEDIGREE Rodeo

Propletené copánky z hovězího masa. V popisku sice píší, že je to tvrdé, ale není, Alfík to zvládne v minutě zbaštit.
www.hafani.cz

new

Beef - Stick - salami

Salámek - klobáska, kterou Alfík miluje a už když čmuchá k obalu, tak se nemůže dočkat, až mu jí vyndáme. Kupujeme jí ve zverimexu - nejčastěji Zvěrokruh.