Dolu | Zpět


ALFÍKOVY NAROZENINOVÉ DORTY A JINÁ INSPIRACE...

I my patříme mezi ty nadšené pejskaře, kteří nedokáží svého psího miláčka ošidit o vlastní narozenový dort a proto sem budeme přidávat obrázky, které se nám podaří získat, nebo odkazy na ně a tím přinášet inspiraci i pro vás - naše návštěvníky. Pokud máte i vy nějaký recept nebo obrázek super psího dortíku, tak nám ho můžete poslat, rádi ho sem přidáme.

Po kliknutí na obrázek dortu se vám ukáže ve větší velikosti.

První narozeniny

1. narozeniny

Alfík má narozeniny v listopadu stejně jako naši kluci a tak jejich oslavu spojujeme dohromady. A protože se pečou dva velké dorty, je i dostatek materiálu na dort pro Alfíka. S dortem se ale jen vyfotí, má ho jen symbolicky, vždyť i svíčku sfoukáváme za něj... :o)

Druhé narozeniny

2. narozeniny

I tento dort byl upečený ze stejného materiálu, jako pro naše kluky, ale tentokrát byl Alfík rychlejší a stačil si něco z máslového krému olízat. Evidentně mu chutnalo, ale dostal z toho řídké běhání a tak jsme se zařekli, že příští dort dostane Alfík už vždy jedině skutečný pejskovský.

Třetí narozeniny

3. narozeniny

Takhle tenhle dort byl už skutečně celý psí - vyrobený z paštičky a ozdobený oblíbenými pochoutkami. Samozřejmě nejdřív přišly na řadu ke zbaštění právě ty pochoutky, ale postupně jak Alfík při oslavě řádil tu s jednou, tu s druhou hračkou, došlo i na hlad a vrhnul se i na paštičku. Vše zdokumentováno ve fotogalerii - třetí narozeniny.

Třetí narozeniny

4. narozeniny

Panečku - to to letí, nedávno to byla naše malá kulička a dnes už je to čtyřletý psík! Naše zlatíčko! Už se stává pravidlem, že pejsci dostávají na svoje narozeniny skutečné psí dortíky, které si můžou zbaštit bez rizika nějakých střevních obtíží. I ten letošní byl skutečnou psí pochoutkou. Fotky z narozenin najdete tradičně ve fotogalerii r.2007

new
Třetí narozeniny

5. narozeniny

A je tu další narozeninový dortík, tentokrát páníci podcenili zásoby psích pamlsků, ale i tak jsem nebyl ošizený a dortík mi náramně chutnal. Fotky z narozenin najdete tradičně ve fotogalerii r.2008

www.ifauna.cz

Pro inspiraci na psí dorty jsme prohlíželi spoustu internetových stránek a našli jsme na jednom foru senzační návody na psí dorty, dokonce i s obrázky. Odkaz na forum tu máte přidaný, můžete se pokochat s námi a přitom se i inspirovat.

Charlíkův dort

Charlíkův dort

Tenhle dort dostal můj kamarád Charlík na svoje třetí narozeniny. Na další fotky a hlavně na to, jak mu chutnal, se můžete podívat na jeho stránkách.

www.charliejork.net

Tedýskův dortTedýskův dort

Tedýskův dort

Jako další inspiraci vám přinášíme dort Tedýska. Na další fotky s dortem a jak to vlastně Tedýsek celé oslavil se můžete podívat v jeho fotogalerii. Fotky najdete, když trochu v galerii zalistujete...

Tedýskova fotogalerie

Benjiho dortBenjiho dort

Benjiho dort

A další fota dortíku mám od kamaráda Benjiho, další senzační inspirace. Další fotečky z narozenin najdete na www.milacekbenji.xf.cz.

Bertíkův dort

Bertíkův dort

Tenhle dortík vytvořila pro svého mazlíčka Bertíka jeho panička Nella. Více foteček najdete na www.bertik.xf.cz.

Alvinkův dortAlvinkův dort

Alvinkův dort

Tak takhle krásný dortík dostal můj kamarád Alvinek (viz. odkazy) od své paničky Janči. I on je vyrobený s láskou a hlavně tak, aby si ho mohl pejsek celý zbaštit.

Tomáškův dort

Tomáškův dort

I můj kamarád Tomášek dostal svůj psí dortík. Fotky z jeho oslavy pak najdete na www.jorksirektom.estranky.cz

Charliho 1. torticka

Charliho dortík

Charlík a Betka nám poslali na dortík i postup:

Dame na taku hodinku konzervu Pedigree (alebo aku ma vas pes rad)do chladnicky. Vyberieme ju z chladnicky a vyklopime na tanierik. Ozdobime dobrotkami ktore ma vas pes najradsej. Nakoniec vpichneme sviecku do stredu tortičky (nie je nutné).

www.jorkie-charlie.estranky.cz

Dort AnnieDort AnnieDort Annie

Annie dort

Takovýhle dortík vytvořila panička Ivča pro svojí šestiletou oslavenkyni Annie. Chutnal skvěle, první přišly na řadu kokinka potom hned celý kopeček rýže s kuřátkem a mrkvičkou. Určitě si nezapomeňte otevřít obrázky ve větším, zvláště ten prostřední krásně ukazuje, jaký názor měla Annie na svůj narozeninový dortík...

Fotogalerie Annie

Kattynky dortDort Syndy

Kattynky dort a Syndy dort

Další nádherný dortík vyrobila pro svojí roční oslavenkyni naše kamarádka Vjerka. A protože nedlouho po Kattynce slavila narozeniny i Syndy, tentokrát svoje třetí, je tu i její krásný dortík. Další prima fotky si určitě nenechte ujít na www.syndy.websnadno.cz

Sethinkův dortSethinkův dort

Sethiho dort

Tento dortík dostal k narozeninám náš kamarád Sethi ze Slovenska. Oslavoval společně s Altairem a na to, jak to všechno probíhalo se podívejte na jejich společné stránky www.altair-sethi.pc3000.sk

Honzíkův dort

Honzíkův dort

A další senzační dortík dostal ke svým prvním narozeninám můj nový kamarád Honzík. Rodinka narozeninových dortíků se krásně rozrůstá a tím pádem i inspirace pro vás...

Peggy a Enny dortíky

Peggynky a Ennynky dorty

Peggynka a její holčička Ennynka bydlí spolu a shodou okolností slaví i svoje narozeniny společně, protože Peggy je narozená 15.5. a Enny 12.5. Jaké měly obě holčičky dortíky se můžete podívat po kliknutí na malý obrázek.

new
Reníka dortBenjiho dort

Reníka dort

A další fota dortíku mám od kamaráda Reníka, jeho dortík je dokonce dvoupatrový. Další fotečky z Reníkových narozenin najdete na www.renicek.com.

new
Reníka dortBenjiho dort

Bobiny dort

Tenhle dortík nám přišel emailem od Bobiny & Dominiky. Napsaly nám i postup na přípravu superrychlého dortíku a my jim za něj moc děkujeme.
Uvaříme ryži, přimícháme jednu kapsičku Pedigree libivolné příchuti. Necháme vychladnout a mezitím připravíme čiré dortové želé podle návodu na sáčku. Přilijeme do směsi, promícháme a ihned nalijeme do formy. Nakonec dáme chladit do lednice. Těsně před oslavou dort z formy vyklopíme a necháme ohřát při pokojové teplotě. Moc velká mňamka! Zdraví 14letá Dolly "Bobina" von Norika

new
Ritchieho dort

Ritchieho dort

A další dortíková inspirace, tentokrát slavil narozky kamarád Ritchie.