Alfík doporučuje
Lilypie Kids birthday PicLilypie Kids birthday Ticker
7.6.2009

Doplněna fotogalerie o nové fotky - Fotogalerie - Nový kamarád Benji. Přímo ve fotogalerii najdete trochu netradičně i tři videa!!!

14.4.2009

Doplněna fotogalerie o nové fotky - Fotogalerie - Jaro - Velikonoce.
Přidána další velikonoční přáníčka od našich kamarádů a známých - viz. Archiv přáníček - Velikonoční.

10.4.2009

Máme tu svátky jara - Velikonoce - a nám od vás chodí krásná a milá přáníčka. Moc nás těší, zvlášť proto, že jste na nás nezapomněli, ačkoli nejsme v poslední době na netu moc aktivní... Všechna obrázková přání si opět schováváme do našeho Archivu přáníček - Velikonoční. Najdete tam i naše přáníčko, které jsme poslali na naše uložené kontakty. Pokud jsme na někoho zapomněli, tak opravdu jen omylem, nebo proto, že na něj nemáme správný kontakt... Přáníčko si můžete stáhnout, ale budeme rádi, když nám dáte vědět, aby jsme měli váš aktuální email... Děkujeme!

4.4.2009

Dnes panička trochu zapracovala a konečně přidala na webík Valentýnky, které mi poslali někteří moji kamarádi a kamarádky už v únoru... Dala mi je sem pozdě, ale přece... Takže můžete mrknout sem: Archiv přáníček - Valentýnky.
Další doplnění se týká fotogalerie. Přestože zima byla dlouhá, nastřádal jsem jen pár fotek. Na ty se můžete podívat do mojí nové Fotogalerie 2009.
Další aktualizace budou opět brzy následovat...

4.3.2009

Po dlouhé době přicházíme s novou aktualizací. Máme doplněný Deníček 2008, který byl od září nedopsaný. Najdete v něm jeden pro Alfíka celkem převratný životní okamžik, takže jestli se chcete dozvědět víc, určitě v deníčku zapátrejte... Alfíkův Deníček 2008.
Pokud se proklikáte na správné místo, budete mít na dlouho o zábavu postaráno... Je tam toho opravdu, ale opravdu hodně... :o)
Další aktualizace budou brzy následovat, v první řadě máme restík s Valentýnkami, které od některých kamarádů Alfík dostal, takže se chystáme je přidat na jejich zasloužené místečko na našem webíku. Následovat bude Deníček 2009 a Fotogalerie 2009, dále jeden z obrovských restů - a to návštěvní kniha, kde jsme už dlouho neodpovídali na vaše vzkazíky a zprávičky, za což se touto cestou moc omlouváme. Nedostatek času nás opravdu velmi sužuje...
A pokračovat budeme aktualizací v odkazech na naše psí kamarády, protože mnoho páníků našich kamarádů stránky svým pejskům zrušilo, mnozí se nám už víc než rok vůbec neozvali, někteří ještě mnohem déle, takže nevíme, co s nimi je...
Děkujeme všem za přízeň, kterou nám věnujete a doufáme, že omluvíte ten náš skluz...

5.1.2009

Zřejmě již poslední várka vánočních a novoročních přáníček byla přidána do archivu přáníček.
Máme z nich opravdu velikou radost - nejen, že jsou krásná, ale hlavně nás těší, že si na nás tolik kamarádů vzpomnělo! Moc všem ještě jednou děkujeme a přejeme krásný rok 2009!
A ještě jedna aktualitka - konečně panička zpracovala fotky z prosince a přidala mi je do fotogalerie nazvané Zima.
Najdete v ní fotky z Mikuláše a především vánoc. Bohužel jich není mnoho, protože jsme na Štědrý den zjistili, že nabíjecí baterky do foťáku jsou jaksi kaput a jiné jsme neměli. Takže jsme fotili málo, ale co jsme vyfotit chtěli, to jsme vyfotit zvládli. Tak jestli rádi prohlížíte fotky, hurá do toho!

23.12.2008

A další várka nádherných vánočních a novoročních přání v našem archivu přáníček - Vánoční a novoroční přáníčka.
Znovu všem moc a moc děkujeme - přáníčka jsou opravdu nádherná a dělají nám velikou radost. Jsme moc rádi, že ač jsme si mysleli, že na nás mnoho kamarádů už zapomnělo, není tomu tak...

21.12.2008

Tak a už si můžete prohlídnout letošní nálož krásných vánočních přáníček a PF, která jsme od vás dostali na email. Jako vždy uvidíte náhled na přání a po kliknutí se vám otevře ve větší velikosti. A kde je najdete? Cesta vede přes Mišmaš a Archiv přáníček - Vánoční a novoroční přáníčka.
Věřím, že tam ta letošní určitě najdete... Tak jestli jste zvědaví, co mi moji kamarádi a přátelé poslali, můžete se podívat...

20.12.2008

Na úvodní stránce dole najdete naše letošní PF. Postupně budeme přidávat i vaše krásná vánoční a novoroční přání do archivu přáníček. Všem moc děkujeme za každé projevené přání - ať už ve formě obrázku, který jste vytvořili, tak i pár milých slov, která jste nám napsali na email, nebo do vzkazníčku.

29.11.2008

Dnešní aktulka spočívá v přidání přáníček, která jsem dostal od svých psích kamarádů k nedávným pátým narozeninám. Najdete je v mišmaši - archiv přáníček - přáníčka k svátku a narozeninám - tam sjedete až dolů. Nebo prostě jen klikněte na tento odkaz - narozeninová přáníčka.
Věřím, že tam ta letošní určitě najdete... Tak jestli jste zvědaví, co mi moji kamarádi poslali, můžete se podívat...

23.11.2008

Po delší odmlce je tu další aktualitka - pár fotek z podzimního období a najdete je klasicky ve fotogalerii.
A ještě jsme aktualizovali mišmaš, konkrétně psí dortíky. Najdete tam nejen můj nejnovější - k pátým narozeninám, ale i tři nové dortíky mých kamarádů.
A jestli jste si nevšimli v úvodu upozornění na zajímavé stránky, tak tam určitě mrkněte, opravdu to stojí za to!

15.9.2008

Hned na začátku září proběhla naše návštěva u milých kamarádek - Bonynky a Jenninky v Praze. Podrobnosti o této návštěvě - povídání, fotky a odkaz na videa najdete v aktuální fotogalerii.
A když už budete ve fotogalerii, tak si možná všimnete, že jsme odstranili hlasování o podobě fotogalerie, protože v hlasování se už dlouho nic nového nedělo (asi naši návštěvníci neradi hlasují), a tak zvítězila stará varianta fotogalerie oproti novému, modernějšímu pojetí. Náš hlavní webmaster je sice zklamaný, ale nebojte, on se s tím určitě vyrovná...

31.8.2008

Po dlouhé době se panička doslova dokopala udělat další aktualizaci. Tentokrát dopsala Deníček a založila prázdninovou fotogalerii.

10.7.2008

Panička se začala stydět, že už dlouho nic na moje stránky nepřidala a tak dnes zasedla k počítači, vybrala pár fotek (bohužel v poslední době jsme moc nefotili) a přidala je do mojí Fotogalerie.
Doplnila fotogalerii z období května a založila červnovou, kde je opravdu jen malinko fotek.

7.6.2008

Kamarádi se nám opět rozrostli - tentokrát jsou to pejskové Alex a Tom. Najdete je v Odkazech.

4.5.2008

Z návštěvy Fifíčka u nás jsme přidali do Videogalerie jedno video.

3.5.2008

Po delší odmlce máme pro vás nové fotky, ale pozor! Nejprve se podívejte do první letošní fotogalerie (leden-březen), protože jsme tam doplnili 9 nových fotek, např. fotky z letošních velikonoc. Teprve pak vás zveme do fotogalerie č.2 (duben a květen), kde najdete aktuální fotky z dnešní návštěvy mého kamaráda Fifíčka a jeho milé rodiny u nás doma. Takže vzhůru do Fotogalerie.
A ještě malá poznámečka - protože v anketce o koncepci naší fotogalerie zatím vede starší, jednodušší, ale zároveň i konzervativnější forma, udělali jsme další fotogalerii prozatím právě v této starší verzi. Protože se nám ale zdá, že na to, kolik máme kamarádů a jakou máme návštěvnost, se v anketce vyjádřilo velice malé množství návštěvníků, ponecháme ještě ukázku první fotogalerie v tzv. beta verzi a znovu prosíme všechny, kteří zatím nehlasovali, aby se vyjádřili, která forma je lepší. Náš hlavní webmaster je totiž velice smutný, že se zatím inovovaná verze nesetkala s úspěchem, to víte, mládí má rádo novinky a vylepšování... Děkujeme za pochopení!

27.3.2008

Dnes tu máme tři nové kamarády - je to Gambi, Marco a Amy a také CHS Victoria Disperi. Všechny jsme si přidali do Odkazů.

18.3.2008

Vyrobili jsme pro vás velikonoční přáníčko, které najdete hned na úvodní stránce, nebo v Archivu přáníček (Naše přáníčka pro vás). A protože dostáváme krásná velikonoční přáníčka i od vás, zakládáme si je opět do našeho archivu.

9.3.2008

Včera jsem slavil svátek a několik mých kamarádů si na mně vzpomnělo a dostal jsem od nich krásná přáníčka. Můžete se na ně podívat v mém archivu přáníček.
Připravili jsme pro vás také konečně první letošní fotogalerii, kde najdete samozřejmě i pár foteček z oslavy mého svátečku a především z návštěvy u mého kamaráda Fifíčka, u kterého jsem včera svůj svátek slavil. Fotky najdete samozřejmě jako vždy ve Fofogalerii.
A protože panička byla dnes obzvlášť pracovitá (hihi), tak doplnila i zápisky v Deníčku.

14.2.2008

Doplněny zápisky v Deníčku.
Doplnili jsme nejen deníček z r. 2007, ale založili i deníček nový na letošní rok 2008.

12.2.2008

Valentýnská přáníčka od našich milých kamarádů průběžně přidáváme do Archivu přáníček.
Za všechna tato krásná přáníčka všem pejskům a jejich páníkům děkujeme!

7.2.2008

Jak jsme psali minule - ač se zdá, že se na stránkách vůbec nic neděje, tak opak je pravdou - kromě občasných oprav a úprav, o kterých se zde nemá velký význam zmiňovat, jsme konečně odstranili vánoční výzdobu stránek a tak zde najdete nový vstupní obrázek, novou lištu a obrázek v úvodu. Tentokrát jsme upustili od obvyklého tématu ročních období a nové obrázky jsme pojali tak nějak univerzálně. Jinak stránky necháváme beze změny, jak už jste zvyklí, menší úpravy do budoucna jsou v plánu, tak uvidíme, jak bude zbývat čas...
Jinak kdo u nás přes svátky nebyl a neviděl naše vánoční přání a PF, může se na ně podívat v archivu přáníček v Mišmaši, kam jsme je z úvodní strany přesunuli.
No a na závěr panička slibuje, že do konce týdne ještě doplní deníček...

30.12.2007

Možná se vám zdá, že se tu na stránkách dlouho nic nedělo, ale opak je pravdou. Panička stále něco na stránkách upravuje, ale protože to jsou víceméně kosmetické úpravy, tak se tu o nich pokaždé nezmiňuje. Určitě jste ale zaznamenali, že jsou přidávána postupně nová přáníčka, která dostáváme od našich milých kamarádů a za která moc a moc děkujeme. Věřte, že jsme rádi i za mejlík s fotečkou vašeho pejska, nebo i bez fotečky, ale potěší nás každý vzkaz, protože to je pro nás znamení, že na nás kamarádi myslí a nezapomínají.
No a ještě jednu aktulku tu máme - prosincovou fotogalerii. Pravda, není v ní mnoho fotek, protože panička říká, že už dnes málokdo má čas na prohlížení hromady fotografií, což je určitě velká škoda, ale alespoň takový souhrn hlavních momentů tohoto měsíce tam najdete. Zatím tam chybí Silvestr, ale pokud z něj nějaká fotka bude, určitě ji tam pak dodáme...
A doufáme, že jste zaznamenali i naše letošní PF - máme ho tu ve velkém rozlišení a velikosti, kamarádům jsme poslali menší, ale pokud by chtěl někdo dát si ho na stránky a nevěděl si rady s jeho event. zmenšením, aby se mu vešlo kam potřebuje aniž by tím utrpěla kvalita obrázku, neváhejte se nám ozvat a pomůžeme vám se zmenšením obrázku ve tvaru GIF nebo vám rovnou menší pošleme... Krásný Nový rok!

6.12.2007

A máme tu další kamarády, najdete je v Odkazech. Tentokrát to jsou: Maxík a panička Kamila, Ashley, Bekynka, Zuzanka a Naomi s Alexem z chov.stanice Modrý klenot. Všechny nové kamarády vítáme!
Odkazy chovatelských stanic jsme rozšířily o dva nové - již zmíněnou chov. stanici Modrý klenot a chov. stanici Eta Carinae.
V různých najdete také několik nových odkazů na různá jorkšíří fóra a také na velice užitečné a důležité stránky Psia duša.

1.12.2007

Jak jsme minule slíbili, pokračujeme pomalinku v dalších aktualizacích. Dnes přišel na řadu MIŠMAŠ. Postupně probíráme emaily, které nám chodí a tak došlo na tyto úpravy:

 1. Do ARCHIVU PŘÁNÍČEK jsme zařadily přáníčka, která Alfík dostal ke svým čtvrtým narozeninám.
 2. V přáníčkách jsme odkaz OSTATNÍ doplnili o několik pozvánek.
 3. Do PSÍCH DORTŮ jsme zařadily letošní Alfíkův dortík.
 4. A nakonec v mišmaši přibyla nová podkategorie - OD KAMARÁDŮ PRO ALFÍKA - tady najdete zajímavé výtvory, které pro Alfíka vytvořili někteří naši kamarádi.
24.11.2007

Po delší době se konečně dočkáváte několika málo novinek. Moc se omlouváme, že to tak dlouho trvalo, ale práce je opravdu hodně a času naopak velmi málo, ale to mnozí jistě dobře znáte, proto věříme, že se na nás nezlobíte. Postupně budeme přidávat ještě různé drobné úpravy, ale prozatím pro vás máme tyto novinky:

 1. Několik nových zápisků v DENÍČKU.
 2. Přidána nová fotogalerie Srpen až listopad
 3. Přidána nová fotogalerie Alfíkovy čtvrté narozeniny
 4. A malá prosbička pro ty, kteří ji přehlídli na úvodní stránce - prosíme vás o zahlasování pro naší kamarádku Jessie - hlasovat jde jednou za 24 hodin a moc by jsme jí přáli, aby vyhrála. HLASUJTE ZDE Děkujeme!
14.9.2007

A máme tu další kamarády, najdete je v Odkazech. Je to fenečka Amanda (panička Nikitka), psí kluci Timík (jméno paničky nevíme) a Jurášek (panička Jana). A v odkazech - různé - najdete ještě nový odkaz na webík kočiček Mit-Mit.

25.8.2007

Naši kamarádi se nám stále rozrůstají a tak pro všechny, kteří rádi serfují po stránkách jorečků jsou Odkazy doplněny o další nové kamarádky a kamarády - Dorotka s paničkou Irenou, Nellinka s paničkou Kikčou, Nelinka s paničkou Domčou, Kevinek (jméno paničky bohužel zatím neznáme), Maxíček s paničkou Žandou a Ronny s paničkou Nikol.
Jestli jsme na někoho zapomněli, tak se moc omlouváme a určitě se nám ozvěte a vše napravíme.
A ještě jedna poznámka - nové kamarády zatím najdete jen v odkazech, na úpravě sekce Kamarádi stále ještě pracujeme a tak jí prozatím nedoplňujeme.

17.8.2007

V našem domě probíhá rozsáhlá rekonstrukce a páníci mají spoustu práce, nestíhají mi aktualizovat stránky, proto se všem našim příznivcům moc omlouváme, že tu dlouho nenašli žádné novinky a že na vaše milé vzkazy v knize odpovídáme s větším zpožděním. Teď už máme i po dovolené a tak jsme konečně aktualizovali FOTOGALERII letošního roku, kde najdete dvě nové galerie - červenec a dovolenou. A postupně budeme pracovat na dalších restech, které na stránkách máme.

27.6.2007

Další aktuální zápisek v DENÍČKU.

Červnové fotky, včetně fotek pokousaného Alfíka a to i v detailu najdete ve FOTOGALERII

23.6.2007

Další aktuální zápisek v DENÍČKU.

14.6.2007

Nové zápisky v DENÍČKU, včetně zprávičky o tom, jak jsem byl včera pokousaný.

1.6.2007

Nové kamarádky Babetka a Jessinka - ODKAZY/FENKY a aktualizovaný text v úvodu.

26.5.2007

Nové fotky - květen 2007. Pár fotek z Alfíkova hraní a fotky před a po stříhání najdete ve FOTOGALERII

24.5.2007
 1. V KAMARÁDECH najdete dvě nové fotomontáže. Fotomontáž 3 je složená z aktuálního stavu Alfíkových jorky-kamarádů k dnešnímu datu. Zatím tam nenajdete popisky, protože to je dost náročná práce a náš webmaster nyní finišuje na gymnaziu před vysvědčením. Ale určitě se dočkáte, jen prosíme o trpělivost.
  Fotomontáž 4 je doplněná o naše kamarády silky teriéry, kterým jejich místečko dlouho slibujeme. Protože silky jsou velmi blízké jorkům, možná někdo budete mít problém je odlišit, ale zkušení jorkaři je určitě najdou. I zde zatím chybí popisky.
  Další rozšiřování fotomontáže do budoucna zatím neplánujeme, hlavně proto, že už teď možná bude mít ten, kdo má menší monitor, problém se zobrazením obrázku na celou plochu...
  Ještě dodám, že když kliknete na náhled obrázku, zvětší se vám do skutečné velikosti.
 2. Další dortíky, tentokrát Peggy a Enny - viz. MIŠMAŠ/PSÍ DORTY
 3. Čtyři nové zajímavé odkazy na psí obchody najdete v MIŠMAŠi/PSÍ INTERNETOVÉ OBCHODY. Orientujte se podle ikonky NEW.
 4. Naše kamarádka Lucinka s Terezkou má nové stránečky a kamarád Ulli má nový blog. Viz. ODKAZY/FENKY/PEJSCI.
17.5.2007

Zápisek v DENÍČKU

13.5.2007

Dnešní novinka není ani tak novinka, ale spíš úprava - konkrétně panička přes protesty našeho webmastera Pablicka zjednodušila FOTOGALERII. Takže dnes už by mělo být vše hotové, opravené, doplněné o chybějící části, které záhadným způsobem tu a tam vypadly. Takže nyní nebudete při prohlížení fotek překlikávat, ale rolovat. :o)

8.5.2007

Nové kamarádky Daisy a Medynka - viz. ODKAZY/FENKY

29.4.2007
 1. Do MIŠMAŠE/PSÍ DORTY - přidán dortík Honzíka
 2. V LEGRÁCKÁCH/VIDEO - najdete hned několik nových videí pro pobavení.
16.4.2007

Do MIŠMAŠE/PSÍ DORTY - přidán dortík Sethiho

14.4.2007
 1. V MIŠMAŠI - Zajímavé stránky pro pejsky přidáno několik nových odkazů a provedeny drobné kosmetické úpravy.
 2. V KAMARÁDECH - fenky - jsme přidali k fenečce Cassidy fota její sestřičky Emily.
12.4.2007
 1. Doplněny dva nové zápisky v deníčku.
 2. Do MIŠMAŠE - psí dorty - přidán k dortu Kettynky i dortík Syndy.
 3. Do ODKAZŮ - jorkšírský teriér - kluci - přidán nový pejsek Adámek.
10.4.2007
 1. Nová FOTOGALERIE - Velikonoce 2007 - obsahuje kromě fotek z pomlázky také fotky z velikonočního výletu na Plešivec v Brdech
 2. Další velikonoční přáníčka - viz. MIŠMAŠ/ARCHIV PŘÁNÍČEK
 3. Kamarádka Jennynka má svoje nové stránky, odkaz na ně najdete v KAMARÁDECH, nebo v ODKAZECH - fenky!
7.4.2007
 1. Do MIŠMAŠE/PSÍ DORTY - přidán dortík Kattynky
 2. Další velikonoční přáníčka - viz. MIŠMAŠ/ARCHIV PŘÁNÍČEK
 3. Postupně upravujeme starší fotogalerii z r.2004-2006
 4. Kamarádka Niki má svoje nové stránky, odkaz na ně najdete v KAMARÁDECH, nebo v ODKAZECH - fenky!
4.4.2007

Pro ty, kteří rádi prohlížejí přáníčka, jsme zařadili nová velikonoční přání, která nám v tomto týdnu začala chodit. Najdete je jako vždy v MIŠMAŠI/ARCHIV PŘÁNÍČEK.

2.4.2007
 1. Do MIŠMAŠE/PSÍ DORTY - přidán dortík Annie
 2. Přidány ODKAZY: Chucky (panička Pája), Annie (panička Ivča) a Lucinka (panička Jaruša).
1.4.2007
 1. Nové ODKAZY: Chovatelská stanice Trombik (chov. stanice) a portál pro vaše miláčky Zvero.net (různé).
 2. Nový kamarád Honzík. Kamarádi jsou řazeni podle abecedy...
 3. Odkazy doplněny o data narození pejsků a jména paniček, event. páníků pro vaši lepší orientaci.
31.3.2007

Úpravy v mišmaši:

 1. Přepracován archiv přáníček.
 2. Úprava veteriny.
 3. Nové hračky.
 4. Opraveny psí dorty a odkaz na ifaunu.
 5. Aktualizováno krmení a pamlsky - krmivo Anf
29.3.2007

Nové video v legráckách.

25.3.2007

Tentokrát mám pro vás připravenou trochu větší a rozáhlejší aktualizaci. Celé stránky byly kompletně přepracovány a zmodernizovány. Není tím myšlena ani tak grafická úprava, protože přes tu nejsme zrovna profíci, ale spíše technická, protože ta původní byla značně zastaralá a nevyhovující. Když stránky Pablick vytvářel v červenci 2005, vlastně se na nich vše učil. Takže ve výsledku se pro vás nic moc nezmění, protože jsme vám nechtěli ztížit orientaci v nich, proto jsme se rozhodli nechat původní rozvržení stránek tak, jak jste byli dosud zvyklí. Takže změny, které vidíte, jsou opravdu minimální. Změny, které nevidíte, usnadňují mým páníkům práci na stránkách a hlavně umožňují i mojí paničce zapojení se do aktualizace tak, aby nebyla veškerá práce na Pablickovi.

No a k tomu, co můžete vidět:

 1. Nová vstupní stránka.
 2. Nová jarní lišta.
 3. Malá změna v rozvržení webu (např. umístění trojúhelníčkového menu).
 4. Nové rozvržení stránky tak, aby bylo "pružné" i pro monitory s větším rozlišením než 1024×768. Máte-li tedy větší monitor, nebo širokoúhlý monitor, tak se stránky již nezobrazí jako obdélníček kdesi v levém horním rohu, ale pěkně přes celou plochu. S rozlišením 1024×768 máme pro změnu nový problém - při scrollnutí až na konec stránky trojúhelníčkové menu přesahuje místo, kam patří. Zatím jediné řešení je klávesa F11 - přepíná celoobrazovkový režim (tzn. jedno stisknutí F11 ho zapne, druhé vypne).
 5. Trojúhelníčkové menu jsme ponechali, jen malinko zmodernizovali - dostalo vzhled tlačítek a po kliknutí vám bude označovat, v které části se právě nacházíte.
 6. Zrušili jsme jezdící novinky v liště, protože ztrácela význam tato stránka "NOVINKY". Nově tedy všechny novinky a aktuality na našem webu hledejte zde na této stránce!
 7. Na každé stránce dole uvidíte naše počítadlo návštěv a hromadu ikonek, kterým porozumí především ti, kteří sami stránky tvoří.
 8. Nové zápisky v deníčku.
 9. Fotogalerie je nyní rozdělena na dvě části – starší část obsahuje fotky z let 2004-2006 a najdete tam fotky v podobě, v jaké byli na stránkách před současnou úpravou. V nové části je letošní fotogalerie, která je vytvořena již novějším způsobem.
 10. Videa jsme očíslovali a seřadili opačně, nejstarší videa jsou až dole, nejnovější nahoře.
 11. Legrácky jsme obohatili o nové obrázky, které určitě stojí za prohlídnutí.
 12. Mišmaši jsou doplněna přáníčka, která Alfík dostal k svátku.
 13. Z adresního řádku si také můžete všimnout jisté příjemné maličkosti - použitá technologie (PHP) nám umožňuje přesně odkázat na konkrétní stránku. Nyní má téměř každá stránka svůj vlastní titulek a adresu.
25.2.2007
 1. Dnešní aktualizace obnáší přidání videí - Alf na sněhu, Alfík v akci "míček" a Tom provokatér 1,2 a 3, najdete je jako vždy v sekci VIDEO.
 2. Dále jsme si přidali do ODKAZŮ (ostatní pejsci) dalšího pejska Falca - je to asistenční labrador a naprosto nás uchvátil, navíc jeho panička je úžasně šikovná, o čemž se můžete přesvědčit na jejích stránkách www.labrador-falco.wbs.cz. Panička Falca Lucka pro Alfíka vytvořila moc pěkný obrázek, který jsme si přidali na stránky a najdete ho v sekci VIDEO.
 3. V sekci MIŠMAŠ/PSÍ DORTY najdete další inspiraci a to dortík kamaráda Charlika ze Slovenska.
 4. A nakonec ještě přidána další nová KAMARÁDKA Jessi - zatím ještě jorčí miminko.
28.1.2007
 1. Panička konečně po dlouhé době dopsala můj deníček za minulý rok a začala psát i ten letošní. Takže kdo si rád u mě v deníčku čte, tak ho srdečně zvu. Rád uvítám i připomínky, o čem by jste se rádi v deníčku dočetli, jestli vám tam něco schází nebo naopak přebývá...
 2. V kamarádech mám nové tři fenečky - Amálku, Jennynku a Sárinku a v odkazech mezi ostatními pejsky mám nový odkaz na fenečku westíka Julču.
 3. Založili jsme i letošní novou FOTOGALERII, kde si můžete prohlídnou moje poslední fotky z ledna letošního roku, většina je focena venku na sněhu.
 4. A určitě jste si všimli, že se nám zde, ve sloupečku s anketkami, objevil banner kynologického obchodu. Byli jsme osloveni s nabídkou na spolupráci a protože se nám obchod, ale i stránky jejich internetového magazínu líbí, rádi jsme souhlasili. Po kliknutí na odkaz si můžete prohlédnout a využít internetový obchod, ale najdete tam i články o výchově, výcviku, cestování se psem, nemocech, záchranářských psech a dalším. Také je zde výchovná a veterinární poradna, diskusní fórum a fotogalerie. Vřele doporučujeme my i Alfík. Budeme rádi, když případný nákup uskutečníte přes Alfíkovy stránky.
1.10.2006

ALFÍK DOPORUČUJE:

Panička začala spolupracovat s internetovým obchodem TIS, kde si můžete objednat moc pěkné hračky, velký sortiment z oblasti papírnictví, sportovní potřeby, školní pomůcky a další atraktivní zboží. Pokud do obchodu vstoupíte přes reklamní banner umístěný zde v novinkách, nebo přes tento odkaz - www.obchod-tis.cz a uděláte objednávku, získáváte navíc ihned slevu 1,5% a při dalších objednávkách automaticky slevu až 5%.

Vřele tento obchod doporučujeme a věříme, že zde naleznete např. vhodný dárek pro své blízké, ale i jiné zajímavé nebo užitečné věci pro sebe, nebo rodinu.

23.9.2006

Podzimní výzdoba stránek

4.9.2006

Od dnešního dne nám přibyl v menu - trojúhelníčkách - nový odkaz. Na první pohled vám asi nic neřekne, nazvali jsme ho MIŠMAŠ - tak my říkáme různým záležitostem, které jsou složené z vícero různorodých složek. V tomhle našem Miš maši najdete směs odkazů na různá témata. Jakých? Na to příjdete sami, až se tam podíváte. Tyto odkazy se chystáme stále aktualizovat a možná sem budeme přidávat i další, podle toho, co nás právě napadne. Doufáme, že vás tam něco zaujme, inspiruje, pomůže ... Můžete nám i napsat, co vám tam chybí, co by jste ještě uvítali. Příjemné prohlížení.

17.8.2006

Dnes si konečně můžete prohlédnout naše fotomontáže - velkou i malou - s popisky. Pro zobrazení popisku musíte najet myší nejlépe do oblasti čumáčku, pak by se měl objevit popisek se jménem pejska, ve většině případů i se jménem páníka, event. s jeho všeobecně známou přezdívkou. Takže tímto vás opět zveme mezi naše KAMARÁDY...

14.7.2006

Z důvodu velice milého a především pozitivního ohlasu na naší fotomontáž a především proto, že nám bylo líto, že někteří naši kamarádi, od kterých nemáme fotky na našich stránkách, nám ve fotomontáži chybí, rozhodli jsme se udělat ještě jednu - fotomontáž 2, na které najdete všechny jorečky, které máme k dnešnímu dni na našich stránkách v odkazech. Fotky jsme si "půjčili" nebo spíše "čórli" u našich kamarádů na jejich stránkách, nebo ve fotogaleriích. Doufáme, že to nebude nikomu vadit, kdyby přece, tak nám to napište a my vašeho pejska z fotomontáže odstraníme, ale myslíme si, že by to byla škoda, tolik jorečků pohromadě se jen tak nevidí... :o)) Mimochodem, jestli panička dobře počítala, mělo by tam být celkem 76 jorečků!!! Třeba v příští to dotáhneme ke stovce! Malý dodatek k našim kamarádům z řad silky terriérů - jelikož je panička zapomnětlivka a obrázek dokončila o půl třetí ráno, zapomněla si připravit i obrázky sileček a vzpomněla si až před chvílí. Ale vše bude napraveno, uvažuje o ještě jedné speciální fotomontáži, kde bude Alfík společně s kamarády z řad silek. Tímto se ještě jednou omlouváme za zapomnětlivost, kterou brzy napravíme. Děkujeme za pochopení. :o))

9.7.2006

Dnes jsme konečně dokončili novinku, kterou si vymyslela panička - fotomontáž z našich kamarádů a najdete jí kde jinde, než v KAMARÁDECH. Uprostřed je Alfík, navíc označený červenou barvou. Kolem něj jsou všichni jeho kamarádi, kteří nám do této doby poslali svoje fotečky a najdete je dále v kamarádech pod odkazem "fenky" a "pejsci". Doufáme, že se vám naše fotomontáž bude líbit, odborníci přes grafiku nás doufám omluví, je to náš první výtvor tohoto druhu... Takže vy, kteří ještě mezi našimi kamarády nejste, neváhejte a přidejte se, jorkšírků přece není nikdy dost!

7.7.2006

Nejsem zatím taková mediální hvězda jako můj kamarád Reník, ale už jsem se taky objevil v tisku. Sice jen v místním, v našem Jineckém zpravodaji, ale přece! Každý musí nějak začínat, no ne? A jak k tomu došlo? Zúčastnil jsem se letošních voleb! Panička to pojala jako procházku, když už jí tam páníček přinutil jít a procházka beze mne není procházka! A tak jsem vyrazil. Když jsem byl s páníkem za plentou, začali na nás volat - počkejte tam, běžíme pro foťák, to si musíme vyfotit a bylo to! Tak myslím, že jsem volební komisi docela zpříjemnil sobotní dopoledne... Tak a teď se můžete podívat na oskenovanou stránku (obrázek se dá zvětšit!) z těch našich místních novin, dal jsem sem pro vás i titulní stránku, aby jste viděli, jak ta naše "drbna" vypadá... Mimochodem, ta paní na fotce nahoře není moje panička... Váš Alfík :o)

6.7.2006

Protože je čas prázdnin a dovolených, přidali jsme tři nové anketky na téma pejsek - dovolená, hotel a restaurace. Prosíme vás o vyplnění anketky, aby jsme si mohli udělat obrázek o tom, jaké jsou vaše všeobecné zkušenosti v této oblasti. Děkujeme.

25.6.2006

Protože se nám značně rozšířil počet Alfíkových virtuálních kamarádů, udělali jsme malou úpravu a rozdělili je na fenky a pejsky. Doufáme, že to bude pro vás, ale i pro nás trochu přehlednější, systém je stejný jako u odkazů. Navíc jsme naše KAMARÁDY seřadili jako v odkazech podle abecedy.

Další změna je v ODKAZECH - při kliknutí na obrázek pejska se vám otevře nové okno, kde najdete fotky a informace o tom kterém pejskovi, kterého máme v kamarádech.

1.5.2006

Dnes se nám konečně povedlo roztřídit velikou spoustu více či méně nepovedených fotek a videí na ty, které jsou alespoň trošku použitelné na web, takže se můžete podívat do naší FOTOGALERIE, VIDEOGALERIE a do DENÍČKU (O MNĚ) na to, jak jsme s Alfíkem navštivili naší první velkou psí akci - Mezinárodní výstavu psů Praha 2006 - samozřejmě jen jako návštěvníci.

14.4.2006
 1. Máme kompletně přepracované "ODKAZY" - pokusili jsme se udělat systém ve velkém množství zajímavých odkazů tak, aby byly přehlednější a ucelené. Bohužel ne každý pejsek má své osobní stránky, ne každý má pro své stránky vyrobený banner a ne každý nám poslal foto do kamarádů, proto nejsou všechny odkazy stejné. Sami určitě zaznamenáte rozdíly, a tak jen na vysvětlení obrázku pejska u některých odkazů - znamená to, že tohoto pejska můžete najít i v odkazu "Kamarádi". Pokud budete chtít mít svého pejska mezi našimi kamarády, potřebujeme k tomu od vás poslat několik fotek (stačí 2-3) a krátké povídání o něm.
  V případě, že i přes naši snahu o kontrolu najdete u svých údajů chybu, tak se omlouváme a prosíme o upozornění, vše uvedeme na pravou míru. Děkujeme.
 2. Zároveň jsme opět rozšířili naši obrazovou řadu KAMARÁDŮ o další tři (resp. čtyři) - Charlie, Bonynka s Jenninkou a Cassidy.
9.4.2006

Dnes jsme provedli hned několik aktualitek:

 1. Přidali jsme jedno nové VIDEO - je to taková malá ukázka holení oušek, které páníček provádí s pomocí svého holicího strojku (výklopným zastřihavačem).
 2. Doplnili jsme březnovou FOTOGALERII o čtyři fotografie, které jsme teprve objevili ve foťáku... :o))
 3. Vyrobili jsme pro vás velikonoční přáníčko, rozeslali ho všem našim kamarádům, na které máme kontakty, ostatní si ho můžou prohlédnout v MIŠMAŠI/ARCHIV PŘÁNÍČEK.
8.4.2006

Rozhodli jsme se přemístit Alfíkovy stránky z webzdarma na placený hosting - především z důvodu většího místa - na www.banan.cz. Zároveň jsme inovovali design stránek, zvláště vstupní stránku, přidali jsme odkaz "novinky" a na tuto stránku jsme na zkoušku přidali dvě anketky.